Як визначити свій ідеальний розмір?

Команда NaDDin Size - це не просто продавці спідньої білизни! Ми брафітери. І наше завдання - не просто продати вам білизну. Ми підбираємо ваш ідеальний розмір бюстгальтера, що забезпечує вам щоденні красу і комфорт.

Існує думка, що підібрати правильний бюстгальтер дистанційно неможливо. Ми вже більше 10 років спростовуємо цей міф. Повірте, це зовсім не складно, коли за плечима такий досвід, а під руками - широкий асортимент нашого магазину!

Тому пропонуємо вам скористатися нашою послугою дистанційного брафітінга. Це абсолютно безкоштовно! Таким чином, навіть без відвідування нашого магазину, ви зможете порадувати себе якісною білизною вашого розміру.

Хто такі брафітери?

Brafitting (брафітінг) - процес індивідуального підбору бюстгальтера за розміром і фасоном з урахуванням особливостей фігури і форми грудей.

В Україні, на жаль, абсолютно відсутня культура правильного підбору білизни, що особливо шкідливо для великих грудей. А адже саме пишні форми можна по праву вважати візитною карткою українських красунь!

Тому у вас з'явилися ми :)

Повірте, з цього моменту підбір нижньої білизни і його подальша носка перетворюються в задоволення! Хороший бюстгальтер здатний, як за помахом чарівної палички, змінити силует вашої фігури! Ви моментально почнете більше подобатися собі в дзеркалі! До того ж, ви відзначите поліпшення і в самопочутті: відновлюється кровообіг в плечовому відділі, де раніше врізалися лямки в тіло; перестає боліти спина, більше не обтяжена вагою вашої грудей.

Що треба зробити?

Справа за малим: надати нам всю необхідну інформацію. Це виміри і фото, а також відповіді на кілька уточнюючих питань!

Заміри

Одягнувши найвдаліший бюстгальтер з наявних у вас, потрібно виміряти такі параметри:

1. Обхват грудей. Робиться по найбільш виступаючим точкам грудей. Сантиметрова стрічка повинна бути помірно натягнута: не врізатися в тіло і не провисати.

2. Обхват під грудьми. Робиться точно під грудьми. Сантиметрова стрічка повинна бути помірно натягнута: не врізатися в тіло і не провисати.

3. Тугий обхват під грудьми. Робиться точно під грудьми. Але на цей раз потрібно видихнути і міцно затягнути сантиметрову стрічку. Ідеально, якщо вам хто-небудь допоможе. Вам в такому випадку слід підняти груди в долонях, а вашому помічникові стягнути вас максимально туго.

У разі, якщо ми підбираємо трусики в комплект або купальник, нам знадобляться також обсяг вашої талії і стегон. А якщо йде підбір цілісного купальника, то ще й зріст. Ці параметри ви заміряєте як зазвичай.

Увага! Всі цифри слід вказувати без округлення. Навіть 1 сантиметр може змінити передбачуваний розмір.

Фотографії

Фото - необхідна частина підбору, по якій ми можемо досвідченим оком зрозуміти, наскільки правильно / неправильно підібраний ваш актуальний бюстгальтер. Нам досить пари селфі на смартфон без обличчя: вид спереду і збоку. Ідеально, якщо ви також зробите фото проблемних зон, які заподіюють вам найбільші незручності при носінні бюстгальтера і якщо ви зможете надати фото ззаду (хробіть його у дзеркалі чи попросіть когось з близьких).

Цей пункт викликає найбільше збентеження і питань. Не хвилюйтеся! Ці фото не підуть далі нашого листування! Уявіть, що ви на прийомі у лікаря! Адже в своїй роботі ми настільки ж об'єктивні!

Де отримати консультацію?

Для того, щоб скористатися послугою дистанційного брафіттінга, вам достатньо звернутися до нас в соціальних мережах https://www.facebook.com/naddinsize або https://www.instagram.com/naddin_size/. Або написати в Viber по телефону +380500154800. Чекаємо Вас!

Ми з радістю допоможемо вам у підборі і забезпечимо чудовою білизною та настроєм!